Kumbuzoğlu'na Ziyaret
28 Eylül 2012 Cuma Saat 14:51
Personel Başkanlığı'na atanan hemşerimiz Mehmet Ali Kumbuzoğl’nu Ankara Çaykaralılar gurubu hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak başarılar diledi

Ankara Çaykaralılar Grubu yaklaşık bir ay önce Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Devlet Personel Başkanlığı'na atanan hemşerimiz Mehmet Ali Kumbuzoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak başarılar diledi.

Ankara Çaykaralılar Gurubunu temsilen Sağlık Bakanlığı Personel Daire Başkanı Yusuf Engin, Diyanet İşleri Başkanlığı Uzmanı Nevzat Sabri Akın, Diyanet İşleri Başkanlığı Bilgi İşlem Programcısı Süleyman Kanık, Sağlık Bakanlığı Sağlık Eğitim Daire Başkanı Hüseyin Zırh , Diyanet İşleri Başkanlığı Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü şefi Hikmet Murutoğlui, İmam-hatip Recep Ocak, İmam-Hatip Mahmut Gençal ile iş adamları Hasan Yavuz ve Mehmet Suat Koçoğlu ziyaret etti.

Samimi ortamda gerçekleşen ziyarette gurup adına konuşma yapan Süleyman Kanık: "Devletimizin her kademesinde  Çaykaralı bürokratlar bulunmaktadır. Başarılı olan bu bürokratların çalışmaları bizleri sevindirmektedir. Onlarla gurur duyuyoruz. Devletin çeşitli kademelerinde görev yapmış başarılı olmuş hemşerimiz Mehmet Ali Kumbuzoğlu’nun Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığı görevinde de başarılı olacağına inancımız tamdır. Kendisine Çaykaralılar adına başarılar diliyorum" dedi.

Ziyaretten son derece memnun kalan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Personel Daire Başkanı Mehmet Ali Kumbuzoğlu ise “Bu ziyaretle beni onurlandırdınız, şereflendirdiniz şahsınızda tüm hemşerilerime Çaykaralılara teşekkür ederim. Dedi.