şatıroğlu inşaat
çaykara Serdar elektronik
Çaykara Gazetesi

Reklam & Sponsorluk

  1. Sitemize Sponsor olarak  yada reklam vererek katkı sağlayabilirsiniz.
  2. Ticari amaç gütmeyen, yardımlaşma, paylaşma veya sosyal sorumluluk başlıkları altında değerlendirilebilecek her türlü fikir, proje, organizasyon ve girişimleriniz için ücretsiz tanıtım yazısı yayınlanması talebinde bulunabilirsiniz. Bunların dışında kalan, kar amacı güden ticari oluşum ve girişimler için ücret talep edilmektedir.
  3. Yazının reklam veren tarafından hazırlanıp iletilmesi gerekmektedir.
  4. Reklam veren tarafından hazırlanan tanıtım yazısı metinlerinde “Öneriyorum, tavsiye ediyorum” gibi ifadeler yer almamalıdır. Metin sadece anahtar kelimeler üzerine hazırlanmamalı; kullanıcı odaklı, organik ve anlam bütünlüğüne sahip şekilde hazırlanmalıdır. Editör imla hatalarını düzeltmek ve anlatım bozukluklarını gidermek için metin üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  5. Yazı yayına alındıktan sonra teknik hatalar haricinde düzenleme veya değiştirilme yapılamaz.
  6. Reklam görselleri ve ilgili tüm materyaller (jpg, gif, png, swf vb.) caykaragazetesi.com sunucusunda barındırılır.
  7. Banner alanları aksi belirtilmediği sürece 1 ay boyunca kesintisiz ve dönüşümsüz olarak reklam veren siteye tahsis edilir. Yayına başladıktan sonra banner görseli veya URL’i değiştirilemez.
  8. caykaragazetesi.com ticari faaliyetlerde bulunan, gelir elde etme odaklı bir oluşum değildir. Reklam karşılığı alınan ücretler web sitesinin yayın kalitesinin arttırılması ile ilgili giderleri karşılamak üzere kullanılır ve bağış kapsamında değerlendirilir.
  9. Bahis, kumar, alkol, yetişkinlere özel içerikli ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı sitelerle reklam çalışması yapılmamaktadır.

Tanıtım yazısı ve banner reklam alanı ücretleri için aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adınız (gerekli):
Epostanız (gerekli):
Konu:
İletiniz: