ÇaykaraDernekpazarıÇaykara KöyleriÇaykara Köyleri HaritasıÇaykara NeredeUzungölÇaykara nedirWhatsApp Link Oluşturma
DOLAR
32,3565
EURO
34,4292
ALTIN
2.435,74
BIST
9.814,19
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Trabzon
Açık
17°C
Trabzon
17°C
Açık
Pazartesi Açık
21°C
Salı Parçalı Bulutlu
25°C
Çarşamba Az Bulutlu
24°C
Perşembe Az Bulutlu
19°C
reklam

Çaykara Çok Programlı Lisesi LYS’de zirve yaptı

Çaykara Çok Programlı Lisesi LYS’de zirve yaptı
31.07.2013 10:44
A+
A-

Çaykara Çok Programlı Lisesi LYS’de zirve yaptı 1Çaykara Çok Programlı Lisesi bu yıl 53 öğrencisinden 32 öğrencisini Lisans programlarına, 14 öğrencisini de ön lisans programlarına yerleştirdi.

14 öğrenci de LYS de yüksek puan almasına rağmen tercihte bulunmamıştır.

Yerleşilen Lisans Programları

1-FAHRETTİN KUL ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mimarlık Fakültesi/Şehir ve Bölge Planlama (İngilizce) Uzungöl Beldesi 

2-FATMA MANAP KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/Orman Fakültesi/Peyzaj Mimarlığı Uzungöl Beldesi 

3-FIRAT SEVİMLİ CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Kamu Yönetimi Bayburt 

4-RIZA ŞAHİN KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ/İletişim Fakültesi/Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bayburt 

5-Lİ BURAK KAROĞLU SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Edebiyat Fakültesi/Sanat Tarihi (İÖ) Çaykara 

6-BİNNAZ ERDOĞAN ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Eşit Ağırlıklı Programlar Taşkıran 

7-CEYLAN ALBAYRAK ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ/Hopa İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Taşkıran 

8-MUHAMMET KÖSE FIRAT ÜNİVERSİTESİ (ELAZIĞ)/Teknoloji Fakültesi/Mekatronik Mühendisliği (İÖ) Araklı 

9-ONUR EKŞİ KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) Araklı 

10-CEM DEMİR ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN)/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği Uzungöl Beldesi 

11-MÜMİN AYHAN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA)/Mühendislik Fakültesi/Jeoloji Mühendisliği Ulucami 

12-DAMLA ÇELEBİ KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/Fatih Eğitim Fakültesi/Türkçe Öğretmenliği Uzungöl Beldesi 

13-ŞÜKRAN SALAR RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ (RİZE)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Kamu Yönetimi Çaykara 

14-MUHAMMET SADIK YILDIZ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)/Ziraat Fakültesi/Tarımsal Biyoteknoloji Erzurum 

15-ADEM BUDAKOĞLU SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Ekonometri Erzurum 

16-MİNE SEVER KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası İlişkiler Uzungöl 

17-SÜLEYMAN TOK SİNOP ÜNİVERSİTESİ/Boyabat İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme Samsun 

18-UĞUR ÇALIK ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN)/Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği (İÖ) Samsun 

19-AYŞEGÜL AYAZ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)/Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği Karaçam 

20 SABAHATTİN AYAZ DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ (KÜTAHYA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Kamu Yönetimi (İÖ) Karaçam 

21-ZAFER KOP NEVŞEHİR ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Samsun 

22-RASİM ALKAN KARABÜK ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Mekatronik Mühendisliği Eğridere 

23-ÖNER BİLGİN ORDU ÜNİVERSİTESİ/Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İÖ)  

24-DUYGU ÖZKUL GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ/Gümüşhane İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Karaçam  

25-ALPER ERDAL AKSARAY ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Kamu Yönetimi Bayburt  

26-FURKAN MUSAOĞLU GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi/Harita Mühendisliği Vakfıkebir

27-MERYEM İLHAN GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi/Gıda Mühendisliği Uzungöl Beldesi

28-BURCU YILDIZ GİRESUN ÜNİVERSİTESİ/Şebinkarahisar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu/Gıda Teknolojisi (İÖ) Dernekpazarı  

29-ZEKERİYA ARDIÇ KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Taşlıgedik  

30-HÜSEYİN UMUT ACAR KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/Gölcük Meslek Yüksekokulu/Dış Ticaret Hayrat  

31-ELİF KAMA UŞAK ÜNİVERSİTESİ/Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu/Bankacılık ve Finans Şahinkaya  

32-BÜNYAMİN ERDOĞAN SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Sosyal Bilimler Meslek Y.O./Dış Ticaret Taşkıran  

33-ALİ ÇAKIRAL SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Sosyal Bilimler Meslek Y.O./Dış Ticaret Köknar  

34-MELEK YAKTI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Açıköğretim Fakültesi/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (Açıköğretim) Çaykara

35-FETTAH DEMİRHAN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/Kartepe Meslek Yüksekokulu/Atçılık ve Antrenörlüğü (Erkek) Yente  

36-HİLAL ALBAYRAK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/İktisat Fakültesi/Maliye (Açıköğretim) Of  

37-BÜŞRA SOLAKLI MERSİN ÜNİVERSİTESİ/Erdemli Meslek Yüksekokulu/İşletme Yönetimi (İÖ) Of  

38-HALİL İBRAHİM KAMAOĞLU KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Şahinkaya

39-VEDAT SİVAZ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Sosyal Bilimler Meslek Y.O./Dış Ticaret Karaçam  

40-AYŞE GÜRGEN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)/Yenişehir İbrahim Orhan Meslek Yüksekokulu/Dış Ticaret Çaykara  

41-MUHAMMET ALİ KAYA KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Demirkapı  

42-EMRE YÜCE GİRESUN ÜNİVERSİTESİ/Şebinkarahisar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu/Gıda Teknolojisi (İÖ) Yente  

43-ALİ KEMAL ŞEKER KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu/İşletme Yönetimi Karaçam

44-NURCAN ERDÖNMEZ GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ (TOKAT)/Zile Dinçerler Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu/Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik (İÖ) Tokat  

45-BİROL AKAY ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)/İnegöl Meslek Yüksekokulu/Dış Ticaret (İÖ) Bayburt  

46-YUNUS EMRE KURT SAKARYA ÜNİVERSİTESİ/Hendek Meslek Yüksekokulu/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Tokat  

Yorumlar
× YASAL UYARI ! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

  1. Bünyamin ERDOĞAN dedi ki:

    herkes için hayırlı olur inşallah.