ÇaykaraDernekpazarıÇaykara KöyleriÇaykara Köyleri HaritasıÇaykara NeredeUzungölÇaykara nedirWhatsApp Link Oluşturma
DOLAR
32,8221
EURO
35,1421
ALTIN
2.449,46
BIST
10.771,36
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
reklam

Çaykara SYDV Personel Alımı

Çaykara SYDV Personel Alımı
29.04.2019 22:50
A+
A-

T.C
AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI
SOSYAL YARDIMLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
ÇAYKARA İLÇESİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE
DAYANIŞMAVAKFI BAŞKANLIĞI
BELİRSİZ SÜRELİ PERSONEL ALIM İLANI

Trabzon İli Çaykara İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına aşağıda belirtilen nitelikte Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğünün 16.02.2012 tarih ve 2012/1 sayılı kararı ile yürürlüğe konulan ”Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları Personelinin Norm Kadro Standartları, İş Tanımları, Nitelikleri, Özlük Hakları ve Çalışma Şartlarına İlişkin Esaslar” ve 4857 sayılı İş Yasası uyarınca ÖSYM tarafından yapılan geçerli KPSS sınavında KPSS (P3) puan türünde en az 60 ve daha yukarı puan alanlar arasından mülakat ile 1 (bir) adet “Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi” unvanlı personel istihdam edilecektir.

İŞİN NİTELİK VE NİCELİĞİ :
İşin Süresi : Belirsiz Süreli/Sözleşmeli (3 Ay Deneme Süreli)
İstenilen İşgücü Sayısı : 1 (Bir)
Kadro Ünvanı : Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi
I-PERSONEL ALIMINDA ARANACAK GENEL ŞARTLAR
1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
2. Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak,
3. 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak,
4. Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak,
5. Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
6. Türk Ceza Kanununun 53.maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edinim ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,
7. Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmak.
8. 2018 yılında ÖSYM tarafından yapılan geçerli Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak,
9. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları Personelinin Norm Kadro Standartları, İş Tanımları, Nitelikleri, Özlük Hakları ve Çalışma Şartlarına İlişkin Esaslar 6/9. maddesindeki iş tanımlarında belirtilen nitelikleri taşımak,

II- ÖZEL ŞARTLAR
1. Sınav ilan tarihi itibariyle en az son 6 (altı) aydır Çaykara İlçesinde ikamet ediyor olmak.
2. (B) sınıfı ehliyet sahibi olmak ve arazi koşullarında aktif araç kullanabiliyor olmak.,
3. Erkek personel alınacaktır.
4.Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak
5. İyi derecede bilgisayar (Windows, MS Office, İnternet Programları v.b.) kullanabiliyor olmak veya mezun olduğu okuldan zorunlu/ortak/seçmeli ders almak, bu hususu resmi olarak belgelemek.
6. Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma ve belirli bir vizyon ve görev sorumluluğu bilinci içerisinde, disiplinli çalışma alışkanlığına, Devlet vakarına ve ciddiyetine yakışan ahlak ve tutuma sahip olmak.
7. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak.
III-BAŞVURU AŞAMASINDA İSTENİLECEK BELGELER
1. Üzerinde TC Kimlik numarası yazılı bulanan nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi
2. KPSS (P3) Sonuç Belgesi.
3. Üniversite diploması veya mezuniyet belgesi.
4. Askerlikle ilgilisi olmadığına dair belge.
5. İkamet belgesi.
6. Bilgisayar yeterlilik durumunu gösteren belge. (tercih sebebi)
7. Adli sicil kaydı.
8. 3 (üç) adet vesikalık fotoğraf.
*Belgelerin aslı getirilip Çaykara SYDV Müdürlüğünce fotokopileri alınacaktır.
*Sağlık raporu sadece yerleştirilmesi yapılacak adaylardan istenecektir.

IV-SINAVA BAŞVURU VE SINAVA İLİŞKİN BİLGİLER
1. Başvurular Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü web sayfasından (http://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Giris.aspx) 29/04/2019 tarihinden 10/05/2019 tarihine kadar online olarak yapılacak olup bu başvuru ön başvuru niteliğinde olacaktır. Başvuru aşamasında istenen belgeler 17/05/2019 Cuma günü saat 17:00’a kadar Çaykara İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı Işıklı Mah. Şehit Kaymakam Muhammet Fatih SAFİTÜRK Cad. No:42 Çaykara Hükümet Konağı 4.Kat Çaykara/TRABZON adresine şahsen teslim edilecektir.
2. Mülakata çağrılacak kişilerin listesi 20/05/2019 Pazartesi günü Çaykara Kaymakamlığı resmi internet sayfasında (http://www.caykara.gov.tr/) yayımlanacaktır.
3. İş başvurusunda bulunan adaylardan KPSS (P3) puan türünden en yüksek puan alan ilk 5 aday, 22/05/2019 Çarşamba günü saat 10:30’da en yüksek puandan başlayarak sıralı şekilde Kaymakamlık Toplantı Salonunda mülakata çağrılarak mülakat komisyonunca mülakat yapılacaktır.
4. Mülakat sonuçları Çaykara Kaymakamlığı’nın resmi sayfasında (http://www.caykara.gov.tr/)yayımlanacaktır.
5. Mülakata İlişkin Konular : Genel Kültür, Genel Yetenek, T.C. Anayasası, 2022, 3294, 5510 ve 657 Sayılı Kanunlar, Atatürk İlke ve İnkılapları, Türkiye’nin idari yapısı ile adayın iletişim becerisi, tavır ve davranışları gibi kişisel becerileri de Mülakat Komisyonunca değerlendirmeye alınır.

V- BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ, YERLEŞTİRME SONUÇLARININ DUYURULMASI VE ATAMALARIN YAPILMASI

1- Çaykara İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mülakat Komisyonunca yapılan mülakatta sınavı kazanan adayın Vakıf Mütevelli heyetince işe alınmasına karar verilmesinden sonra işe alınacak kişi Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğüne çevrimiçi olarak bildirilir. Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü yetkililerince işe alım talebi değerlendirilerek işe alınacak personel vakfımıza bildirilerek sözleşme imzalatılır.
2- Adayların evrakları üzerinden yapılan kontrollerde istenilen pozisyon için şartları uygun
olmayan ya da yanlış beyan verdiği tespit edilen adaylar tutanağa bağlanarak atamaları
yapılmayacak ve sözleşmeleri imzalanmayacaktır.
3-Verilen süre içinde başvurmayan, başvurup ataması yapıldıktan sonra görevine başlamayan
ya da aranılan şartları taşımadığı sonradan anlaşılanların atamaları iptal edilip yerine mülakat sınavındaki puan sırasına göre diğer adaylardan çağrılıp o kişi ile sözleşme imzalanacaktır.
4- Vakfımız mülakat sonucunda personel alıp almamakta serbesttir.
VI-DİĞER HUSUSLAR

1. Vakıf personelinin istihdam edildiği vakıfta çalışması esastır. Tayin hakkı yoktur. Ancak, eş durumu, kendisinin veya aile fertlerinden birinin sağlık sorunu ve eğitim gibi zorunlu nedenlerle başka bir yerdeki vakıfta görev almak isteyen personel, görev almak istediği vakfın personel ihtiyacı ve norm kadro durumuna göre görev almak istediği Vakıf Mütevelli Heyeti tarafından değerlendirilir.
2. Ataması yapılmayan adaylar evraklarını yerleştirme sonucundan itibaren 15 gün içinde aday tarafından talep edilmesi halinde alabileceklerdir. Sonraki talepler dikkate alınmayacaktır.

VII -MÜRACAT YERİ ve İLETİŞİM BİLGİLERİ
Ön başvuru için (http://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Giris.aspx) web adresinden müracaat edilecektir.
Müracaat Yeri: Çaykara İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı Işıklı Mahallesi Şehit Kaymakam Muhammet Fatih SAFİTÜRK Cad. No:42 Çaykara Hükümet Konağı 4.Kat Çaykara/TRABZON
TEL : (462) 6161609

Yorumlar
× YASAL UYARI ! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.