ÇaykaraDernekpazarıÇaykara KöyleriÇaykara Köyleri HaritasıÇaykara NeredeUzungölÇaykara nedirWhatsApp Link Oluşturma
DOLAR
32,2234
EURO
35,0837
ALTIN
2.503,62
BIST
10.643,58
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Trabzon
Az Bulutlu
18°C
Trabzon
18°C
Az Bulutlu
Cumartesi Az Bulutlu
18°C
Pazar Parçalı Bulutlu
19°C
Pazartesi Az Bulutlu
20°C
Salı Parçalı Bulutlu
21°C
reklam

Çaykara Kaymakamlık Kupasında iki takım yarı finalde

Çaykara Kaymakamlık Kupasında iki takım yarı finalde
01.06.2018 00:23
A+
A-

Çaykara Kaymakamlığı tarafından düzenlenen 2. Geleneksel Kaymakamlık Kupası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda yarı finale çıkan ilk iki takım belli oldu.

Çaykara Çok Programlı Anadolu Lisesi Halı Sahasında oynanan iki  maçla turnuvaya devam edildi.

Günün ilk maçında Kırmızı Grup’tan   birinci olarak çıkan Zeno (Ulucami) ile Yeşil Grup’tan çeyrek finale  ikinci olarak çıkan  Harosspor karşı karşıya geldi.

Saat 22.00’da başlayan müsabakada  Zeno (Ulucami) Harosspor’u 8-1 yenerek yarı finale adını yazdırdı.

Günün ikinci maçında ise Yeşil Grup’tan  birinci olarak çeyrek finale çıkan  Karaçam Mahallesi ile Kırmızı Grup’tan çeyrek finale ikinci olarak çıkan Çay-Der 1845 FC saat 23.00’da karşı karşıya geldi.

Müsabakayı Karaçam Mahallesi 10-3 kazanarak yarı finale çıkan ikinci takım oldu.

Çeyrek Final Toplu Sonuçları

          A GRUBU   
Zeno (Ulucami)

8

Harosspor1
          B GRUBU   
Karaçam Mahallesi10Çay-Der 1845 FC 3

Bu skorlarla Ulucami (Zeno) ve Karaçam Mahallesi yarı finale çıkan takımlar oldu.

Yarı finale çıkacak diğer  iki takım ise 31 Haziran Cuma günü oynanacak maçlardan sonra belli olacak

31 Haziran Cuma günü oynanacak maçlar

   C GRUBU Tarihsaat
 EğridereRaşispor1.6.201822.00
          D GRUBU Tarihsaat
KalusaÇambaşı Mahallesi1.6.201823.00

kaynak: Çaykara Gazetesi

Yorumlar
× YASAL UYARI ! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.